FestNeFest 2017

26. července 2017

Pokud hledáte akci v Jaroměři určenou celé rodině, rozhodně nepropásněte neziskový festival FestNeFest, který je realizován za finanční podpory Města Jaroměř.

Díky této podpoře je zdarma vstupné nejen na festival jako takový, ale volný vstup se vztahuje i na veškeré doprovodné aktivity pro děti. Akce se koná v sobotu 29. července 2017, místo je stejné jako v letech minulých – Masarykovy sady v Jaroměři.

FestNeFefest bude zahájen ve 14:00 programem pro děti, jehož součástí bude jízda na ponících, skákací hrady, airbrush tatto, malování na obličej, slackline a trampolína. Pro nejmenší zde bude připravena dobrodružná Poťouchlíkova cesta, kde budou děti plnit úkoly za sladké odměny. V 15:00 vystoupí na pódiu umělecká agentura Vosa se svým pořadem plným písniček a soutěží VOSA JEDE. Program pro děti bude probíhat do 18:00.

17.30 vystoupí Cat ska, což je svěží ska – punk ze Rtyně v Podkrkonoší, v 19:00 následuje energická skupina Band-a-ska, jenž kombinuje off beatový rytmus SKA muziky s prvky popu, jazzu a funky. Kapela Kohout plaší smrt vystoupí v 20:30 a do večera vnesou trochu punku. Na pódiu v 21:45 vystřídá big band kapela Něco chybí z Nového Bydžova; styl skupiny by se dal klasifikovat jako alternativní pop/rock s prvky reggae a ska. Ve 20:30 předvedou své hudební umění moderátoři celé akce Jirka a Marek Barešovi s kapelou Maniac charakteristickou především energií, která vás nenechá rozhodně v klidu.

Těšíme se na Vás!

milicuv dum-festnefest- 2017 plakat A3_nahled (2)-1

Plakát ke stažení

Organizátorem a pořadatelem festivalu je Diakonie ČCE – středisko Milíčův dům, které poskytuje sociální služby již od roku 1992, www.milicuvdum.diakonie.cz.

Kontakt na pořadatele: Bc. Gabriela Marková, 774 833 270.