Přípravy na sedmý ročník FestNeFestu jsou v plném proudu

Přípravy na sedmý ročník FestNeFestu jsou v plném proudu
29. 5. 2012

I letos se můžete těšit na již tradiční letní neziskový festival FestNeFest, který se uskuteční za podpory Města Jaroměře a Královéhradeckého kraje. Díky podpoře si festival udrží vstupné zdarma a volné vstupy na atrakce pro děti. Stejně jako v letech předchozích se útočištěm festivalu stanou Masarykovy sady v Jaroměři a to v sobotu 21. července 2012 od 13:00.

Součástí programu budou vystoupení kapel různých žánrů, vystoupení klientů Milíčova domu a bohatý doprovodný program pro děti a mládež.  Pokud chcete pomoci s přípravami či samotnou realizací, především pak s dětským koutkem kontaktujte nás, a to telefonicky, e-mailem, či osobně ve středisku (491 815 169, milicuv.dum@diakonie.cz). Věříme, že letošní program se vám bude líbit, přijdete si to s námi užít a hlavně, že nám bude přát počasí. Těšíme se na vás.

 

 

 

 

 

                                                                                                                           

 

 

 

 

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha