Zahájení letní sezóny v Klubu Malého Bobše  

31. 5. 2017

S rostoucími teplotami bylo přáním dětí chodit místo do klubu ven na terasu a užívat si na ní skákání na trampolíně a další aktivity jako míčové hry nebo kreslení křídami.

001524_05_026388                                                                      pomozte_detem_trojlogo_ctverec

Terasa však byla po zimním období znečištěná a zapadaná listím z nedalekého stromu. Z tohoto důvodu vznikla malá dohoda. Budeme chodit na terasu a postavíme trampolínu, ale děti musí přidat ruku k dílu a pomoci s úklidem terasy tak, aby byla způsobilá k užívání. Motivace byla tak veliká, že děti okamžitě vzaly do rukou smetáky a už zametaly terasu. Postavení trampolíny pak bylo na nás, pracovnících Milíčova domu.

Za velkou angažovanost dětem patří velké poděkování. I díky tomu jsme na začátku května mohli společně opékat buřty i s josefovským klubem. Po úklidu jsme i my pracovníci Milíčova domu museli splnit naši část dohody. Pustili jsme se tedy do stavby trampolíny. Kdo nezkusil, nepochopí. Zatímco úklid terasy dětem zabral necelou hodinu, postavení trampolíny trvalo skoro celé dopoledne a na pomoc musel přijít i náš šikovný pan ředitel. Nakonec se dílo podařilo a tak si přes letní sezónu mohou děti přijít do Milíčova domu zaskákat na trampolíně.

Klub Malého Bobše je otevřený dětem z Jaroměře a okolí, vždy v pondělí a v úterý od 13:00 do 16:00. Mimo jiné zde probíhá i doučování, vždy v pondělí a ve čtvrtek od 14:00 do 15:30. To vše na adrese: Havlíčkova 14, Jaroměř.

Pokud máš zájem a jsi z Josefova, můžeš dorazit do josefovského Milíčova domu na adrese Duškova 79. Klub je otevřený vždy v úterý a ve čtvrtek od 13:00 do 16:00.

Tento projekt byl finančně podpořen Nadačním fondem Albert v rámci grantového programu BERTÍK POMÁHÁ 2017.

Tento projekt byl financován ze sbírky Pomozte dětem organizované Českou televizí a Nadací rozvoje občanské společnosti.

 

 

 

 

                                                                                                                           

 

 

 

 

NAZEV WEBU
Diakonie ČCE Karlovarský kraj Ústecký kraj Liberecký kraj Královehradecky kraj Plzeňský kraj Jihočeský kraj Vysočina Pardubický kraj Jihomoravský kraj Olomoucký kraj Zlínský kraj Moravskoslezsky kraj Středočeský kraj Praha