DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V DIAKONII ČCE – STŘEDISKO MILÍČŮV DŮM

6. prosince 2019

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V DIAKONII ČCE – STŘEDISKO MILÍČŮV DŮM

 

Ve dnech 4. a 5. 12. 2019 se uskutečnil „Den otevřených dveří “ v našich střediscích v Jaroměři a Josefově.  Oba dny se nesly v čertovském duchu. Návštěvníky tak mohli uvítat zaměstnanci převlečeni za čerty, a aby se děti moc nebály, usměrňoval je anděl.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V DIAKONII ČCE – STŘEDISKO MILÍČŮV DŮM
6. prosince 2019 - DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ V DIAKONII ČCE – STŘEDISKO MILÍČŮV DŮM

V dopoledních hodinách byl program věnován převážně dětem z Dětského domova, základní školy speciální a praktické školy v Jaroměři, a také žákům Základní školy, Jaroměř, Komenského 392. Proběhlo zdobení perníčků, děti si mohly vymalovat tematické omalovánky a spolu s farářem Radimem Žárským z Farního sboru Semonice si zazpívat koledy.

Odpoledne bylo věnováno veřejnosti. Příchozí si mohli prohlédnout prostory, byly jim představeny služby a obdrželi od nás malý dárek v podobě svíčky a pralinky z diakonického střediska Vlašim – „Pralinky s příběhem“.

„Den otevřených dveří“ byl završen 5. 12. 2019 v Sokolovně Josefov, kde proběhla od 15:30 hod. „Mikulášská nadílka“. Nechyběly aktivity pro děti, celým večerem nás provázela romská kapela Gipsy Jaroměř, a nakonec se dostavil s nadílkou pro děti Mikuláš v doprovodu anděla a čertů.

Děkujeme všem, kteří se „Dne otevřených dveří“ účastnili.