"Jaroměřáci" chceme znát Váš názor

21. dubna 2021

" Jaroměřáci" chybí Vám  ve Vašem městě či okolí aktivita pro rodiny, kterou by jste tu rádi viděli? Máte nápad čím by se děti či mládež mohli ve volných chvílích zabavit? Nebojte se o svůj názor podělit.

"Jaroměřáci" chceme znát Váš názor
21. dubna 2021 - "Jaroměřáci" chceme znát Váš názor

 

„JAROMĚŘÁCI“ CHCEME ZNÁT VÁŠ NÁZOR

Vždy přemýšlíme, jakým článkem přispět do pravidelného vydání Jaroměřského zpravodaje. Tentokrát jsme se rozhodli, sdílet lidsky naše aktuální otazníky, které se prostě bez Vaší zpětné vazby nedočkají realistické odpovědi.

Zamyšlení…boření hranic mezi námi…předsudky…

Diakonické středisko Milíčův dům vzniklo před 29 lety. Za tuto dobu prošlo mnohými změnami, stále tu však bylo pro děti, mládež, rodiny. V současné době, kdy už tu s námi rok žije pan „C“, se některé sociální služby potýkají s množstvím žádostí o radu, pomoc, podporu. I u nás vnímáme potřebnost, zejména s podporou distanční výuky. Pokud v současné době řešíte problémy v oblasti financí, zaměstnání, předškolní, školní docházky, přijímací řízení na SŠ, děti neposlouchají „více“ než je zdrávo, obraťte se na nás. Neděste se pojmu „Diakonie“ – v překladu „sloužit“, neděste se sousloví „sociální služba“ – sociální=společenský, služba = činnosti vykonané pro druhé. Náš tým tvoří obyčejní lidé jako vy. Většina jsme „celoživotní Jaroměřáci“ a všichni jsou tu pro vás. Od dubna 2021 máme novou provozní dobu pro Jaroměř i Josefov:

Ambulantní forma: PO, ST, PÁ – 08:00 – 11:00 hod

Terénní forma: PO – ČT – 07:00 – 16:00, PÁ – 7:00 – 13:30 hod

 

 

Co Vám chybí v Jaroměři?

Neustále hledáme cesty, jak zaplnit oblasti, ve kterých bychom mohli být všem, kteří žijí v Jaroměři a okolních obcích nápomocni. V současnosti připravujeme několik projektů, kterým bychom chtěli vdechnout život a být tu pro vás s pestrou nabídkou podpůrných aktivit. Nebojte, vše v předstihu představíme. Co by nám moc pomohlo v tuto dobu je váš názor. Většinou jsme to my, kdo radíme, pomáháme. Teď se obracíme na vás. Chybí vám na Jaroměřsku aktivity pro děti (doučování, kluby s různým zaměřením, předškolní kluby pro rodiče na mateřské…), aktivity pro mládež, aktivity pro rodiny, aktivity pro… Napište nám. Kam? Na email: milicuv.dum@diakonie.cz. SMS na 739 244 863. Na FB profil: Diakonie Jaroměř – Milíčův dům nebo vhoďte na lístku do poštovní schránky Havlíčkova 14, Jaroměř x Duškova 79, Jaroměř – Josefov. Děkujeme za jakékoliv podněty, připomínky pro naši práci. Jsme tu pro vás, jsme otevřeni vašim názorům, přáním. Díky nim můžeme naši práci posouvat tam, kde má být. Pomáhat lidem v místě podle potřebnosti.