pomoc s distanční výúkou

26. ledna 2021

Va této těžké době nabízíme rodinám s dětmi pomoc nejen při distanční výuce.

pomoc s distanční výúkou
26. ledna 2021 - pomoc s distanční výúkou

Dobrý den,

jsme místní nezisková organizace zaměřující se na pomoc rodinám s dětmi. Domníváme se, že za současné situace spojené s nouzovým stavem, Vám můžou naše služby pomoci toto období lépe zvládnout. Naše služby poskytujeme ambulantní a terénní formou.

Nabízíme Vám pomoc s plněním úkolů v nouzovém stavu. Konkrétně nabízíme žákům základních škol a jejich rodičům pomoc s úkoly a přípravou do školy v distančním období, pomoc s připojením se na online hodiny, tisk či skenování zadaných a vypracovaných úkolů. Dále jsme schopni zajistit techniku, která slouží k připojení se k online výuce. Tuto možnost poskytujeme v prostorách našeho střediska v Jaroměři i v Josefově. S Vaším souhlasem jsme schopni komunikovat se školou, třídními učiteli apod., a to ve prospěch Vašeho dítěte.

Zvládat učivo v době distanční výuky může být pro mnohé rodiny obtížné, což si plně uvědomujeme a cítíme potřebnost pomoci. Naše služby a poskytnutí pomoci jsou zcela zdarma. Níže naleznete kontakty a otevírací dobu střediska, kde se Vám budou věnovat naši pracovníci.

V případě zájmu kontaktujte vedoucí služby Mgr. Pavlu Svatoňovou.

Mgr. Pavla Svatoňová

Tel: 739 244 863

Email: sas@milicak.cz