představení nové ředitelky

15. ledna 2021

Nový rok je tu a s ním i spousta změn. Jednou z těch hlavních v našem středisku je nová paní ředitelka, s kterou se budeme společně snažit Vám pomoci nejen v této těžké době.

pčř
15. ledna 2021 - představení nové ředitelky

Vážení přátelé,

 

ráda bych Vás seznámila s děním v diakonickém středisku Milíčův dům a nabídla Vám naší pomoc v této nelehké době. V prvé řadě se vám představuji jako nová ředitelka organizace, jmenuji se Lucie Pavlistová, v Milíčově domě pracuji od r. 2010, po celý život se pohybuji v Jaroměři, v současnosti žiji v Josefově. Na dění ve městě mi záleží a věřím, že společně s týmem lidí uvnitř střediska budeme postupně rozšiřovat a zkvalitňovat nabídku našich služeb ve městě Jaroměř s podporou vaší, města, kraje, Diakonie ČCE, Farního sboru v Semonicích a dalších. Spolupráci se všemi, kterým na spokojenosti lidí ve městě záleží, jsme otevřeni.

V současné době, v době nouzového stavu, jsme tu pro vás i nadále. Naši pracovníci chodí do rodin po vzájemné předchozí domluvě, samozřejmostí je dodržování všech hygienických opatření. Na základě domluvy se scházíme s rodinami i na individuálních schůzkách v našich prostorách. V současnosti nejčastěji pomáháme rodičům s online výukou.

Jsme tu stále pro vás. Pokud potřebujete pomoc či podporu při distanční výuce vašich ratolestí, pokud jste se vlivem vládních nařízení dostali do finančních potíží nebo jen nevíte, na koho se obrátit, když něco nejde, jak má, obraťte se na nás. Zkontaktovat nás můžete na telefonu 739 244 863, Mgr. Pavla Svatoňová/vedoucí SSL, emailem milicuv.dum@diakonie.cz nebo přijďte za námi v pondělí a středu v čase 8:00 – 11:00 13:00 – 17:00 na adresu Havlíčkova 14, Jaroměř nebo Duškova 79, Josefov.

Všem přeji za sebe i celý tým Milíčova domu pevné zdraví, klidnou mysl a naději, že se vše brzy v dobré obrátí. 

Autor: Bc. Lucie Pavlistová