Příměstský tábor 1. - 5. 8. 2022

10. srpna 2022

Ve dnech 1. – 5. srpna jsme uspořádali příměstský tábor pro 15 dětí z Jaroměře. Týdenní tábor byl realizován s hlavním cílem a to, umožnit dětem, které běžně o prázdninách nezažívají tábory, dovolené apod., akční týden plný zážitků. Tábora se tak zúčastnily nejen děti z rodin v Jaroměři, ale i děti z Dětského domova, ZŠ speciální a praktické školy v Jaroměři.

Příměstský tábor 1. - 5. 8. 2022
10. srpna 2022 - Příměstský tábor 1. - 5. 8. 2022

Celý týden děti provázel bohatý doprovodný program s různorodými výtvarnými aktivitami proložený výlety do blízkého okolí. Hned v pondělí si lektorky tábora vyrobily s dětmi batikovaná trička, která pak všichni hrdě po celý tábor nosily. Kromě aktivit uvnitř Milíčova domu, jsme si s dětmi užili pizzu a bowling v Jaroměři, laser game v Jaroměři a kolegyně Natálie si pro děti připravila výpravu na „chatnik“, kde si děti připravily poctivý kotlíkový gulášek. V průběhu tábora jsme navštívili i Muzeum magie s kouzelnickým představením a poslední den jsme si užili výlet vlakem na Ranč u Jasanu ve Vysokově.

Na památku si děti vytvořily své hrníčky, které si odnesly s bohatými zážitky domů. Kromě poděkování všem, kteří se na organizaci tábora podíleli, jsme moc vděčni za finanční podporu, bez které bychom nemohli příměstský tábor bez úplaty dětí zrealizovat.

Děkujeme Výbor dobré vůle – Nadace Olgy Havlové a všem ze spřáteleného Farního sboru Českobratrské církve evangelické v Semonicích za finanční podporu.