Výlet do MIRÁKULA 2017

31. srpna 2017

Dne 31. srpna jsme s klienty – dětmi z Milíčova domu v Jaroměři a z detašovaného pracoviště v Josefově uspořádali společný rozlučkový výlet s prázdninami do zábavního parku MIRÁKULUM v Milovicích nad Labem.

Výlet do MIRÁKULA 2017
31. srpna 2017 - Výlet do MIRÁKULA 2017

 V očekávaný den jsme se všichni sešli ráno na vlakovém nádraží v Jaroměři a společně vyhlíželi vlak do dětského ráje. Byla radost přihlížet tomu, jak moc se děti těší.

Pro děti bylo místo nové, dosud nepoznané. Každé z nich si proto jistě našlo svou představu o dobrodružství, které je čeká, a v ten moment je pro ně tolik tajemné.

Po dlouhé klidné cestě, jsme se konečně přemístili na tolik vysněné místo.

V dětských očích jsme viděli jiskry, zvědavost i netrpělivost, co se za překročením vstupu do zábavního parku ukrývá. Mohli jsme nahlédnout a ponořit se do úžasného rozsáhlého vodního světa, který děti ihned upoutal, a proto jsme jej navštívili hned po příchodu. Ale nechyběly i další atrakce, jako například nádherná lesní hřiště v korunách vzrostlých stromů, několik tobogánů, od obřích až po ty nejmenší, lesní zoo, nejvyšší hradní věž, záhadné bludiště, tajemné skluzavky do podzemí, množství nápaditých herních prvků a mnoha dalšího.

Den utekl velmi rychle a s příchodem večera jsme se sice unavení, ale plní zážitků a dojmů, vypravovali vlakem na cestu domů.

 

                                                                                                   autor: Karin Ferynová